Green Kart Başvuruları Başladı, 7 Kasım son!!!

DV-2019 Green Card Başvuru Şartları ve Başvuru Tarihleri açıklandı.

Amerikan Hükümeti Resmi Göçmenlik Bürosu tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; Green Card Başvuruları 3 Ekim 2017 Salı günü başlayacak ve 7 Kasım 2017 Pazartesi gecesi sona erecek. DV2019 Green Card Başvurusu yapmak için en geç 7 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Başvurularınızı Son haftaya bırakmamaya özen gösterin.

Sistemde yaşanan yoğunluk dolayısıyla işleminiz gerçekleşmeyebilir. Bu sene açıklanan kurallara göre Donald Trump Başkan olduktan sonra herhangi bir kural değişikliği olmamıştır.

Başvuru işlemleri çok kolay yapılmakta olup, direkt internetten ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Gerekli olan sadece bekarsanız kendinizin, evli iseniz aile fertlerinizin biyometrik dijital resimleridir. Aşağıdaki linkte Türkçe tanıtım kılavuzunu ve başvuru linkini bulabilirsiniz.

Kayıt sonrası size verilen şifreyi kaybetmeyiniz ve başvuru sonuçlarının açıklanacağı Mayıs/2018 tarihine kadar saklayınız.

Başvuru Kılavuzu

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-TURKISH.pdf

Başvuru Linki

https://www.dvlottery.state.gov/

www.spssasistan.com

spssasistan@gmail.com

Tel: 0533 813 8786

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir