TEZ YAZDIRMA

Alanında uzman ve akademik tecrübesi olan ekibimizle;
 • TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROJESİ
 • YÜKSEK LİSANS TEZİ
 • DOKTORA TEZİ
 • TIPTA UZMANLIK TEZİ
 • ARAŞTIRMA PROJESİ
 • BİLİMSEL MAKALE ve DERLEME

alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bütün ya da sizden gelecek talebe göre sunduğumuz hizmetler aşağıda belirtilmiştir;

 1. Araştırma ve tez konusu belirleme
 2. Literatür tarama, bulma, seçme
 3. Araştırma yönteminin belirlenmesi (tanımlayıcı, ekolojik, vaka raporu, vaka serisi, vaka kontrol, kesitsel, kohort, randomize kontrollü çalışmalar, müdahale araştırmaları, korelasyon çalışmaları, derleme, sistematik derleme, metaanaliz vs.)
 4. Proposal ve etik kurul onay formunun oluşturulması
 5. Araştırma veri kaynağının oluşturulması (anket formu: online veya hardcopy)
 6. Veritabanının oluşturulması (spss veritabanı, excel veritabanı vb.)
 7. Verilerin girilmesi
 8. Veri temizliği
 9. Analizlerin yapılması, tabloların oluşturulması ve yorumlanması
 10. Bulgular, tartışma, sonuç, öneriler, özet ve kaynakçanın hazırlanması
 11. Tezin baştan sona düzenlenmesi
 12. Tezin makale haline getirilmesi
 13. Çalışmaların poster bildiri haline getirilmesi
 14. Makalelerin online dergi tabanına yüklenmesi ve takibi
 15. Tez ve makale sürecinde danışmanlık
 16. Spss uygulamalı temel biyoistatistik eğitimi
 17. İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye çeviri hizmetleri

Türkiye’deki saygın üniversitelerin bazı anabilim dallarında 50’den fazla projede danışmanlık verilmiştir.

İletişim için lütfen tıklayınız.

spssasistan@gmail.com

Tel: 0533 813 8786
www.spssasistan.com
 • TIBBİ BİYOLOJİ ve GENETİK ALANINDAKİ ARAŞTIRMALARDA DANIŞMANLIK VERİLİR!!!

Anahtar kelimeler: Güvenilir tez danışmanlığı merkezi olarak akademik uzman kadromuzla siz değerli ziyaretçilerimize 2012’den beridir hizmet sunmaktayız. Tez süreci bilimsel disiplin, akademik dil, istatistik bilgisi ve ileri düzeyde ingilizce yeterliğe gereksinim duyulan bir süreçtir. Birçok yüksek lisans, doktora ve tıpta uzmanlık eğitiminde bu ihtiyaçlar yeteriyle karşılanamamakta ve göz bebeği araştırma ve tezler, basit ve yöntemsel hatalar nedeniyle heba olmaktadır. Tez sürecinde danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak önemli bir ihtiyaçtır.

Tez yazdırmak istiyorum niyetinde olan araştırmacılar, tez danışmanlığı şeklindeki bir hizmetten daha çok verim alabilirler. Piyasada birçok tez yazdırma siteleri bulunmakta ve bu konu suistimale açık bir pazar haline gelmiştir. Google’da tez yazdırmak istiyorum, tez hazırlatmak istiyorum, tez yazan firmalar şeklinde bir arama yapıldığında bunu görmek mümkündür. Tez yazan firmalar bunu ticari gelir elde etmek için yapmaktadırlar.

Tez hazırlatmak istiyorum ya da tez yazdırmak istiyorum niyetiyle yola çıkan bir araştırmacının, güzel bir netice elde etmesi mümkün gözükmemektedir. Önemli olan bu sürecin danışmanlık sayesinde daha verimli ve huzurlu geçirilmesidir. Bu konuda uzun yıllardır tecrübe sahibi ve hizmet sunan bir ekip olarak araştırmacılara, tez yazdırmak istiyorum ya da tez hazırlatmak istiyorum gibi düşüncelerle yola çıkan kişilere aldanılmamasıdır.

Günümüzde birçok gerek yüksek lisans, doktora öğrencisinden gerekse tıpta uzmanlık öğrencisinden, sürecin zorluğu ya da kişisel nedenlerden dolayı tez yazdımak istiyorum ya da tez hazırlatmak istiyorum şeklinde cümleler duyabilirsiniz. Kişisel ve çevresel faktörler araştırmacıyı, tez yazdırmak istiyorum düşüncesine itebilir. Tez yazdırmak istiyorum düşüncesine takılmamak ve piyasadaki tez yazan firmalara aldanmamak için, tez danışmanlığı hizmetlerine göz atmak da fayda olacaktır.

spssasistan.com