TEZ HAZIRLAMA

Değerli akademisyen ve uzman adayları, yüksek lisans ve doktora öğrencileri!!!

Sağlık ve sosyal bilimler alanlarında özellikle yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık tezi, araştırma projeleri gibi çalışmalarda uzman kadromuzla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bilindiği üzere akademik dünyada ”ben de varım” diyebilmek için araştırma yapmak ve çalışmanızı bilimsel bir dergide yayınlatmak zorunluluğu bulunmaktadır. Araştırma yapmak ise dikkatli bir gözlemin ötesinde sistematik bir disiplini ve bilgiyi gerektirmektedir. Araştırma yönteminden tutun da veri kalitesine, tarafsız istatistik analizlere ve elde ettiğiniz bulguları etkili ve bilimsel bir dille anlatmanıza ihtiyaç bulunmaktadır. Ne yazık ki gerek yüksek lisans eğitiminde gerekse doktora veya tıpta uzmanlık eğitiminde, makalenin nasıl yazılması gerektiğine ve hangi istatistiklerin kullanılması gerektiğine dair sistematik bilgi ya çok az ya da hiç verilmemektedir. Bu nedenle birçok araştırma ve emek iyi bir dergide yayın olamadan heba olmaktadır.

Multidisipliner bir alan olan akademik çalışmalarda yardım almak çok doğaldır ve işi bilenlerle çalıştığınızda eliniz daha da güçlenecektir. Alanında tecrübeli, istatistikçi, biyoistatistikçi, epidemiyolog ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla zor olan bu süreci birlikte aşmayı öneriyoruz. Arayın, bu süreç rahat ve verimli olsun.

Türkiye’nin her yerinden bir telefon veya bir e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimize göz atmak için tıklayınız.

İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Tel: 0533 813 8786

Saygılarımızla,

“spssasistan” ekibi adına Uz. Dr. Ekrem Can.

spssasistan@gmail.com

  • SPSS analizleri artık çok kolay!!!

Anahtar kelimeler: tez hazırlama merkezi, tez danışmanlığı, tez merkezi, güvenilir tez merkezi, güvenilir tez hazırlama, tez düzeltme, tez istatistiği, akademik tez danışmanlığı, akademik danışmanlık, spss analizi, spss veri analizi, spss kursu, spss kursu ankara, spss yardım, spss yorumlama, istatistik merkezi,  medikal istatistik, tıbbi istatistik, tıpta uzmanlık tezi hazırlama, makale danışmanlığı…