TEZ HAZIRLAMA MERKEZİ

Değerli akademisyen ve uzman adayları, yüksek lisans ve doktora öğrencileri!!!

Sağlık ve sosyal alanlarda özellikle yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık tezi, araştırma projeleri gibi çalışmalarda uzman kadromuzla danışmanlık vermekteyiz.

Tez yazmak veya araştırma yapmak  dikkatli bir gözlemin ötesinde sistematik bir disiplini ve bilgiyi gerektirmektedir. Özgün konu seçimi, araştırma yönteminin belirlenmesi, anket tasarımı, güncel literatür takibi, veri toplama, veri analizi, raporlama, kaynakça vb. birçok alanda çalışmanızı bilimsel bir yöntemle ele almalı ve çalışma bulgularınızı gene bilimsel bir dille anlatmanız istenmektedir.

Ne yazık ki gerek yüksek lisans eğitiminde gerekse doktora veya tıpta uzmanlık eğitiminde; tez veya araştırma literatürüne hangi indekslerden ve nasıl ulaşılacağı, nasıl atıf yapılacağı, intihalden nasıl korunulacağı, hangi araştırma yönteminin kullanılacağı, hangi testlerin analiz edileceği kısaca tezin nasıl yazılması gerektiğine dair sistematik bilgi ya çok az ya da hiç verilmemektedir. Bu nedenle birçok tez-araştırma ve emek iyi bir dergide yayın olamadan heba olmaktadır.

Multidisipliner bir alan olan akademik çalışmalarda yardım almak çok doğaldır ve işi bilenlerle çalıştığınızda eliniz daha da güçlenecektir. Alanında tecrübeli akademisyenler  ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla zor olan bu süreci birlikte aşmayı öneriyoruz. Arayın, bu süreç eğlenceli ve verimli olsun.

Ankara ve İstanbul başlıca olmak üzere Türkiye’nin her yerinden bir telefon veya bir e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Tez Hizmetlerimize göz atmak için tıklayınız.

İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Tel: 0533 813 8786

Saygılarımızla,

“spssasistan” ekibi adına Uz. Dr. Ekrem Can.

spssasistan@gmail.com

  • SPSS analizleri artık çok kolay!!!

Anahtar kelimeler: spssasistan.com, tez danışmanlığı hizmetlerinde güvenilir tez merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Akademik uzman kadrosu ve tecrübesiyle yüksek lisans tez danışmanlığı, doktora tez danışmanlığı ve tıpta uzmanlık tezi danışmanlığında ilk adrestir. Tez hazırlama merkezi olarak tez sürecinizin daha verimli olmasına yardımcı olur.

Saygın üniversitelerden mezun uzman akademik ve hekim kadrosuyla yüksek lisans tezi, doktora tezi ve tıpta uzmanlık tezlerinde tez konusunun belirlenmesi,literatür tarama, tez öneri formu ve etik kurul başvurusunun oluşturulması, hipotezlerin, problem cümlesi ve alt problem cümlelerinin oluşturulması, özet ve abstract yazılması, içindekiler-tablolar-şekiller-kısaltmalar bölümlerinin oluşturulması, genel bilgiler, gereç ve yöntem, bulgular, tartışma ve sonuç kısımlarının oluşturulması vb. tez danışmanlığı hizmetlerinde 6 yıldır %95’in üzerinde olumlu geribildirim alan bir tez hazırlama merkezidir.

Tez hazırlama merkezi olarak, sağlık ve sosyal bilimler tezlerinde zengin uzman kadrosuyla güvenle arayıp danışmanlık alabileceğiniz bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Tez hazırlama merkezi olarak web sitemiz dışında twitter adreslerimizden de yararlanabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Tez hazırlama merkezi olarak, başvuran memnuniyeti ve %100 mezuniyet başarısı ilkelerimizdendir. Tez hazırlama merkezi olarak zengin biyoistatistikçi ve epidemiyolog kadromuzla sadece literatür kısımları değil ayrıca spss analizi, tez istatistiği, medikal istatistik, tıbbi istatistik ve diğer analiz hizmetlerinde de danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Spss analizi alanında hassas ve akademik sorumlulukla yapılan spss analizleri, tabloların oluşturulması, analizlerin akademik bir dille yorumlanması ve raporlanması noktasında öğrencilerimizden ve başvuranlardan yüksek düzeyde olumlu geribildirimler alan bir tez hazırlama merkezi olmanın memnuniyetini taşımaktayız.

Tez hazırlama merkezi olarak bize;

Twitter 1: TEZ HAZIRLAMA MERKEZİ

Twitter 2: TEZ DANIŞMANLIĞI

adreslerinden de ulaşabilirsiniz.