SPSS ANALİZİ

Uzman hekim, biyoistatistikçi, istatistikçi ve epidemiyolog kadrosu tecrübesiyle artık araştırma, tez, makale ve proje istatistiklerinde boğulmaya son!!!

Ekibimiz 24 saat gibi kısa bir sürede ve çok uygun fiyatlarla yurtiçi ve yurtdışı başvurulara doğru, güvenilir ve hızlı istatistiksel analiz imkanı sunmaktadır. Ekibimiz:

  1. Çalışma hipotezlerinize uygun anketlerin tasarlanması,
  2. Veritabanı oluşturularak verilerinizin spss’e girilmesi
  3. Hipotezlerinize uygun analizlerin yapılması, yol gösterilmesi ve ileri analizlerle (lojistik regresyon, path analizi, çok değişkenli istatistiksel yöntemler vs.) araştırmanızın zenginleştirilmesi
  4. Çalışma bulgularınızın akademik dile ve formata uygun bir şekilde tablo ve grafikler halinde oluşturulması ve yorumlanması 

hizmetlerini kısa sürede ve güvenilir bir şekilde 10 yılı geçen tecrübesiyle siz değerli araştırmacılarımızla paylaşmaktadır.

Analizlerle canınızı sıkmayın, spssasistan.com’u arayarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

Diğer hizmetlerimize göz atmak için tıklayınız.

Tez danışmanlığı hizmetlerimize göz atmak için lütfen tıklayınız.

İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Tel: 0533 813 8786

Yurtdışı başvuranlar için Tel (whatsapp üzerinden): +905338138786

Saygılarımızla,

“spssasistan.com” ekibi adına Uz. Dr. Ekrem Can.

spssasistan@gmail.com

Anahtar kelimeler: spssasistan.com, spss analiz hizmetlerinde güvenilir istatistik merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Akademik uzman biyoistatistikçi, istatistikçi ve epidemiyolog kadrosu ve tecrübesiyle tez ve makale istatistiklerinizde, spss analizi hizmetlerinde ilk adrestir. Tez, makale ve araştırmalarınızda doğru, hızlı ve güvenilir istatistiksel analizler istiyorsanız sadece bir telefon uzaktayız.

Tez ve araştırmalarınızda gözünüz arkada kalmayacak şekilde analizlerinizin doğru ve akademik bir dille raporlanması ilkelerimizdendir. Sadece spss analizi değil, AMOS, LISREL, STATA, NVIVO ve R paket programlarını gerektirecek istatistiksel analiz hizmetlerini de vermekteyiz.

Medikal istatistik merkezi olarak biyoistatistik ve sosyal alanlarda spss analizi hizmetlerini doğru ve güvenilir bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Spss analizi alanında parametrik testler, non-parametrik testler, lojistik regresyon, faktör analizi, kümeleme analizi, path analizi, eksik veri atama, ROC analizi, sağkalım analizi gibi birçok hizmet doğru ve güvenilir bir şekilde verilmektedir.

Spss analizi yaptırmak istiyorum şeklinde analiz gereksinimlerinizde, uygun ücret ve hızlı teslim imkanlarından yararlanın. İstatistiksel analizlerinizi uzman yardımı alarak zenginleştirmek elinizi güçlendirecektir.

Bilimsel dergilerden geri dönen makale istatistiklerinizdeki düzeltmeler hassas ve titiz bir şekilde ele alınmakta ve hızlı bir şekilde araştırmacıya teslim edilmektedir.

spssasistan.com