TEZ DANIŞMANLIĞI

  • MAKALE VE TEZ ISTATISTIKLERI ARTIK COK KOLAY!!! TIKLAYINIZ

Değerli akademisyen adayı,

Sağlık ve sosyal bilimler alanındaki tezlerde alanında uzman akademisyenlerimizle 6 yılı aşkın süredir tez danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Tezle ilgili gerek konu belirlenmesi gerek literatür taraması olsun gerekse bulgular, tartışma ve sonuçlar gibi her kısımda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Zor ve tecrübe gerektiren tez sürecinizi birlikte aşmaktan mutluluk duyarız.

“spssasistan.com” ekibi adına Uz. Dr. Ekrem Can

Tez danışmanlık hizmetlerine göz atmak için tıklayınız.

İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Tel: 0533 813 8786

spssasistan@gmail.com

  • SPSS analizleri artık çok kolay!!!

Anahtar kelimeler: spssasistan.com, tez danışmanlığı hizmetlerinde güvenilir tez merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Akademik uzman kadrosu ve tecrübesiyle yüksek lisans tezi danışmanlığı, doktora tezi danışmanlığı ve tıpta uzmanlık tezi danışmanlığında ilk adrestir. Tez danışmanlığı merkezi olarak tez sürecinizin daha verimli olmasına yardımcı olur.

Saygın üniversitelerden mezun uzman akademik ve hekim kadrosuyla yüksek lisans tezi, doktora tezi ve tıpta uzmanlık tezlerinde tez konusunun belirlenmesi,literatür tarama, tez öneri formu ve etik kurul başvurusunun oluşturulması, hipotezlerin, problem cümlesi ve alt problem cümlelerinin oluşturulması, özet ve abstract yazılması, içindekiler-tablolar-şekiller-kısaltmalar bölümlerinin oluşturulması, genel bilgiler, gereç ve yöntem, bulgular, tartışma ve sonuç kısımlarının oluşturulması vb. tez danışmanlığı hizmetlerinde 6 yıldır %95’in üzerinde olumlu geribildirim alan bir tez danışmanlığı merkezidir.

Tez danışmanlığı merkezi olarak, sağlık ve sosyal bilimler tezlerinde zengin uzman kadrosuyla güvenle arayıp danışmanlık alabileceğiniz bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Tez danışmanlığı merkezi olarak web sitemiz dışında twitter adreslerimizden de yararlanabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Akademik tez danışmanlığı merkezi olarak, başvuran memnuniyeti ve %100 mezuniyet başarısı ilkelerimizdendir. Tez danışmanlığı merkezi olarak zengin biyoistatistikçi ve epidemiyolog kadromuzla sadece literatür kısımları değil ayrıca spss analizi, tez istatistiği, medikal istatistik, tıbbi istatistik ve diğer analiz hizmetlerinde de danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Spss analizi alanında hassas ve akademik sorumlulukla yapılan spss analizleri, tabloların oluşturulması, analizlerin akademik bir dille yorumlanması ve raporlanması noktasında öğrencilerimizden ve başvuranlardan yüksek düzeyde olumlu geribildirimler alan bir tez danışmanlığı merkezi olmanın memnuniyetini taşımaktayız.

Tez danışmanlığı merkezi olarak bize;

Twitter 1: TEZ HAZIRLAMA MERKEZİ

Twitter 2: TEZ DANIŞMANLIĞI

adreslerinden de ulaşabilirsiniz.